• SZKOLNY KONKURS ASTRONOMICZNY

• Krzyzowka.pdf

Po kliknięciu w powyższy link można zobaczyć arkusz konkursu, który odbył się 19 lutego wśród uczniów klas VI i gimnazjalnych oraz wśród nauczycilei.

Wyniki konkursu:

1 miejsce - Adam Bogusz 92%

2 miejsce - Jakub Weiss 83%

3 miejsce - Kamila Kostek - 75%

KLASA I gim

I miejsce - Jakub Kowalski, Sebastian Kubicki, Angelika Mazanek i Sebastian Pawłowski - 85%

II miejsce - Samanta Kruszka i Arkadiusz Karkut - 77%

KLASA II

I miejsce - Nikola Białkowska - 100%

II miejsce - Dawid Tomczak - 92%

III miejsce - Patrycja Zacharewicz i Michał Zwierzyński - 77%

KLASA III

I miejsce - Patryk Grzegorczyk - 85%

II miejsce - Bartłomiej Bakiewicz, Klaudia Gacoń i Dawid Manista - 77%

Spośród prac oddanych przez nauczycieli bezbłędnie test rozwiązały Panie: Janina Zacharewicz, Danuta Dębkowska i Izabela Kuncer

Klasyfikacja szkolna:

I miejsce - Nikola Białkowska 100%

II miejsce - Adam Bogusz i Dawid Tomczak 92%

III miejsce - Jakub Kowalski, Sebastian Kubicki, Angelika Mazanek, Sebastian Pawłowski i Patryk Grzegorczyk

Serdecznie gratulujemy!!!

• Konkurs plastyczny dla klas 0-III SP " Moje wyobrażenie Układu Słonecznego"

• Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wykonali prace plastyczne pt." Moje wyobrażenie Układu Słonecznego". Jury postanowiło nagrodzić pracę: Moniki Beredy z kl. I - miejsce 1, Martę Banaszkiewicz z kl. III - miejsce 2, Izabelę Huryń z kl. II - miejsce 3. Spośród prac postanowiono wyróżnić pracę Bartosza Marcinkiewicza i Franciszka Kragiela z oddziału przedszkolnego.

• Konkurs na logo szkoły.

•  WwwW konkwww   W konkursie na logo szkoły prace nadesłali uczniówie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz jeden rodzic. Pani Marta Zacharewicz przedstawiła plastyczną propozycję loga szkoły i za swoją pracę otrzymuje wyróżnienie. Jury spośród prac, które oznaczono numerami w drodze tajnego głosowania wybrało logo, którego autorem jest Wiktor Kragiel. Serdecznie gratulujemy zdobycia głównej nagrody! Jury postanowiło wyróżnić wszystkich uczniów, którzy nadesłali prace, czyli: Weronikę Pryszczepko, Kingę Śniadach, Martę Banaszkiewicz, Klaudię Beredę, Sebastiana Pawłowskiego,  Jakuba Wojciechowskiego.

• Konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku dla gimnazjalistów

• Gimnazjaliści mieli do rozwiązania test wyboru, który dotyczył życiorysu Mikołaja Kopernika.  Oto wyniki  konkursu: 1 miejsce - Krzysztof Sochacki, kl. I gim,  2 miejsce - Diana Tomczak, kl. III gim, 3 miejsce - Patrycja Zacharewicz, kl. I gim.      Gratulujemy!

• Interdyscyplinarny konkurs dla uczniów klas IV - VI " Kręci się Ziemia"

• W interdyscyplinarnym konkursie " Kręci się Ziemia" uczniowie musieli wykazać się umiejętnością odczytywania tekstu popularnonaukowego, umiejętnością liczenia , zwłaszcza wykonywania obliczeń czasowych i zamiany jednostek, a także pisali zawiadomienie. Oto wyniki konkursu:                                                                                                                                                                                 1 miejsce - Jakub Kowalski z klasy VI, 2 miejsce - Wiktor Kragiel, klasa VI oraz 3 miejsce -Klaudia Bereda - klasa VI. Przyznano również wyróżnienie dla Kacpra Gawrycha z kl. IV oraz Bartosza Białkowskiego z kl.V.                                                Gratuluję!